Wnęka z paneli tapicerowanych i siedziskiem

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

2 499,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Wnęka z paneli tapicerowanych to rozwiązanie na długie lata. Sprawdzi się ona idealnie w przedpokoju czy też garderobie. Miękkie siedzisko zwiększa funkcjonalność oraz dzięki pojemnikom staje się idealnym schowkiem na drobiazgi. Wnęka sprawdzi się w każdym wnętrzu, nadając mu stylowego wykończenia i ciekawgo desingu. Tkaniny ocieplają wnętrze i sprawiają, że staje się przytulniejsze. Wnęka z paneli tapicerowanych poza funkcją wizualną stanowi bardzo dobrą izolację cieplną oraz akustyczną dla pomieszczeń.

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

Standardowa grubość paneli to ok. 7 cm, moduły są często fazowane na krawędziach w celu uzyskania zaokrąglonego kształtu na wszystkich krawędziach ściany tapicerowanej. Obicia ścian doskonale wygłuszają wnętrze oraz tworzą wrażenie przytulności i intymności. Panele ścienne na życzenie uzupełniamy w miejsca na gniazdka elektryczne, włączniki, kinkiety oraz specjalne zaczepy do powieszenia na ścianie. Panele tapicerowane wykonujemy z dowolnej tkaniny z naszej oferty lub przysłanej tkaninie od klienta.