Zagłówek pikowany kryształkami Chesterfield

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

449,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Dzięki pikowanej tkaninie zagłówek będzie eleganckim wykończeniem łóżka a także modnym i stylowym elementem dekoracyjnym wnętrza. Pikowany panel na ścianę zachwyci każdego. Jest to ciekawa odskocznia dla tradycyjnych ścian pokrytych tapetą czy farbą. Dają one wrażenie ciepła, miękkości oraz przytulności. Jest to coraz częściej wykorzystywane rozwiązanie. Najczęściej stosowane są na ścianie nad łóżkiem w sypialni, co daje jej stylowe wykończenie. Oprócz sypialni tapicerowane ściany, idealne sprawdzają się w garderobie, przedpokoju czy salonie. Panel ze skóry ekologicznej będzie wspaniałym rozwiązaniem dla aranżacji ścian we wnętrzu. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

Standardowa grubość paneli to ok. 7 cm, moduły są często fazowane na krawędziach w celu uzyskania zaokrąglonego kształtu na wszystkich krawędziach ściany tapicerowanej. Obicia ścian doskonale wygłuszają wnętrze oraz tworzą wrażenie przytulności i intymności. Panele ścienne na życzenie uzupełniamy w miejsca na gniazdka elektryczne, włączniki, kinkiety oraz specjalne zaczepy do powieszenia na ścianie. Ściany pikowane wykonujemy z dowolnej tkaniny z naszej oferty lub przysłanej tkaninie od klienta.