Ściana tapicerowana z paneli

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

299,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Tapicerowane elementy wnętrz całkowicie odmieniają ich charakter. Sprawiają, że wnętrze nabiera ciepła, staje się nowoczesne , przytulne oraz ekskluzywne. Taka forma sprawdzi się też idealnie jako wyciszenie ściany oraz w znacznym stopniu wpłynie na akustykę w pomieszczeniu. Oferujemy Państwu wielokolorowe panele, z których można wykonać ciekawą kompozycję. Dodatkowo wykonane zostały ze skóry ekologicznej Bugatti, co daje większy komfort w utrzymaniu ścian w czystości oraz mniejsze ryzyko zabrudzeń. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

Standardowa grubość paneli to ok. 7 cm, moduły są często fazowane na krawędziach w celu uzyskania zaokrąglonego kształtu na wszystkich krawędziach ściany tapicerowanej. Obicia ścian doskonale wygłuszają wnętrze oraz tworzą wrażenie przytulności i intymności. Panele ścienne na życzenie uzupełniamy w miejsca na gniazdka elektryczne, włączniki, kinkiety oraz specjalne zaczepy do powieszenia na ścianie. Panele tapicerowane wykonujemy z dowolnej tkaniny z naszej oferty lub przysłanej tkaninie od klienta.