Fotel " Klubowy PRL "

Nowy produkt

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce tkanin i wybarwień drewna.

Cena:

699,00 zł

Arkusz danych

ProducentMeble Galleo
Rodzaj nógToczone
Rodzaj drewnaBuk
Materiał obiciaTkanina Prestige
Rodzaj oparciaGładkie
Kolor obiciaWielokolorowy
Kolor wybarwieniaOrzech ciemny
Rodzaj zdobieniaKedra

Więcej informacji

WYMIARY FOTELA

Wymiar ławeczki


Awysokość całkowita
68 cm
Bwysokość siedziska
44 cm
Cgłębokość siedziska
47 cm
Dszerokość całkowita
71 cm
Eszerokość siedziska
59 cm

Styl i elegancja

Ręcznie wykonany fotel klubowy PRL posiada toczone, bukowe nóżki. Wygodne, miękkie oraz świetnie wyprofilowane siedzisko z wierzchu pokryte zostało wielokolorowym materiałem a jego boki pozostawiono gładkie. Jest to fantastyczny przykład designu z charakterem. Przy użyciu tego fotela można stworzyć bardzo niebanalne i klimatyczne wnętrze zarówno w stylu retro jak i w nowoczesnym klimacie.  

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

To wszystko zależy od tego, jak zaaranżowane jest nasze wnętrze. Jeśli posiadamy mieszkanie w nowoczesnym stylu, bardzo dobrym pomysłem okaże się fotel klubowy wykonany z materiału. Ociepli on minimalistyczne pomieszczenie, dodając mu niezwykłego uroku. Poza tym, oprócz ciekawej formy, są one także bardzo praktyczne. W przypadku wnętrza zaprojektowanego w stylu retro, powinniśmy postawić na taki mebel, który będzie odpowiadał danemu klimatowi.


Produkty Powiązane