Fotel " Klubowy Betty "

Nowy produkt

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce tkanin i wybarwień drewna.

Cena:

749,00 zł

Arkusz danych

ProducentMeble Galleo
Rodzaj nógToczone
Rodzaj drewnaBuk
Materiał obiciaTkanina Casablanca
Rodzaj oparciaGładkie
Kolor obiciaOdcienie brązu
Kolor wybarwieniaCzarny mat

Więcej informacji

WYMIARY FOTELA

Wymiar ławeczki


Awysokość całkowita
73 cm
Bwysokość siedziska
39 cm
Cgłębokość siedziska
41 cm
Dszerokość całkowita
69 cm
Eszerokość siedziska
46 cm

Styl i elegancja

Fotel klubowy nadaje się do nowoczesnych pomieszczeń, głównie do jadalni czy salonu. Oprócz wyglądu fotela, duże znaczenie ma wygoda. To właśnie komfort siedzenia jest podstawą i najważniejszą zaletą tego mebla. Fotel klubowy Betty ociepli pomieszczenie, nadając mu niezwykłego uroku. Dodatkowo model, który Państwu proponujemy jest bardzo praktyczny. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.


Dopasowane do każdego wnętrza

To wszystko zależy od tego, jak zaaranżowane jest nasze wnętrze. Jeśli posiadamy mieszkanie w nowoczesnym stylu, bardzo dobrym pomysłem okaże się fotel klubowy wykonany z materiału. Ociepli on minimalistyczne pomieszczenie, dodając mu niezwykłego uroku. Poza tym, oprócz ciekawej formy, są one także bardzo praktyczne. W przypadku wnętrza zaprojektowanego w stylu retro, powinniśmy postawić na taki mebel, który będzie odpowiadał danemu klimatowi.


Produkty Powiązane