Zestaw Nowoczesny nr 1 + krzesła tapicerowane

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

2 800,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Wybierając zestaw mebli do domu, należy pamiętać o wyborze odpowiedniego surowca z jakiego będą one wykonane. Zestaw mebli, który Państwu oferujemy wyprodukowany został z wysokiej jakości drewna bukowego. Meble wykonane z drewna bardzo dobrze radzą sobie z wilgocią. Nowoczesny zestaw przykuwa uwagę każdego swoją orginalnością oraz ciekawnym designem. W jego skład wchodzi stół, który dzięki dostępnej wkładce posiada możliwość wydłużenia blatu o dodatkowe 50cm, oraz 4 krzesła z ciekawym, wielokolorowym obiciem. Blat stołu wykonany został z solidnej płyty MDF. Białe wybarwienie stołu w połysku jest niezwykle uniwersalne i z pewnością będzie pasować do każdego wnętrza.

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami,malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

Stół to podstawowy element wyposażenia jadalni. W czasie zakupów powinniśmy kierować się przede wszystkim stylistyką tego wnętrza i liczbą członków rodziny. Oprócz stołów ze standardowym prostokątnym blatem dostępne są też okrągłe, które sprawdzą się w niewielkiej jadalni. Nie zapominaj, że każda osoba siedząca przy stole powinna mieć do dyspozycji prostokątne pole w rozmiarach około 40 cm szerokości na 60 cm długości krawędzi blatu. Na samym środku stołu należy zostawić pas o szerokości około 20 cm – tutaj znajdzie się miejsce na półmiski, serwetniki, butelkę wina czy wazon z kwiatami. Pamiętaj też o wysokości stołu – najbardziej odpowiednia wysokość to 75 cm.