Zestaw Presto nr 5 + krzesła tapicerowane

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

3 500,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Stół to jadalni do idealne miejsce do spożywania wspólnych, rodzinnych posiłków. Zestaw Presto to meble stabilne oraz wygodne w użytkowaniu. Stół przed rozłożeniem jest idealny do codziennych, rodzinnych posiłków. Natomiast po rozłożeniu doskonale sprawdzi się podczas większych , domowych uroczystości, czy też Świąt. Zestaw, który Państwu oferujemy urzeka swoją minimalistyczną oraz prostą konstrukcją. Tapicerowane krzesła tworzą wraz ze stołem stylowy zestaw mebli do jadalni czy też salonu. Do zdobienia krzeseł użyto kedry. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.


Dopasowane do każdego wnętrza

Wydawać by się mogło, że rodzaj zagłówka nie ma dużego znaczenia, lecz nic bardziej mylnego. Bardzo ważny jest wybór kształtu wezgłowia, które, jak już wcześniej wspomniano, może być tapicerowane wedle naszego uznania. Ciekawym pomysłem, ostatnimi czasy bardzo chętnie wykorzystywanym, jest pikowanie, które nada meblowi charakterystyczny oraz nowoczesny charakter. Pamiętajmy jednak, że musimy wziąć pod uwagę również rozmiar wezgłowia. Jeśli zależy nam na tym, aby przykuwało wzrok, warto postawić na rozmiar zakrywający całą ścianę lub jej dużą część.