Stół z szybą 8-nóg

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

2 799,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Nowoczesna aranżacja wnętrza przywiązuje coraz większą uwagę do tego, aby meble spełniały oprócz funkcji użytkowej także funkcję dekoracyjną. Model stołu, który Państwu oferujemy spełnia obie z tych funkcji. Jego solidne wykonanie a także dobór materiałów najlepszej jakości sprawia, że jest on funkcjonalny i bardzo wytrzymały. Wykonanie blatu z płyty MDF oraz szyby powoduje, że wygląd stołu zwraca uwagę i przyciaga wzrok. Z całą pewnością model ten przypadnie do gustu każdemu kto szuka wyjątkowego stołu do swojej jadalni. Dodatkowo stół ten posiada wkłady, dzięki czemu możliwe jest wydłużenie powierzchni blatu o 150cm. Niezwykle mocne nogi zapewniają odpowiednią stabilizację stołu

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

Stół to podstawowy element wyposażenia jadalni. W czasie zakupów powinniśmy kierować się przede wszystkim stylistyką tego wnętrza i liczbą członków rodziny. Oprócz stołów ze standardowym prostokątnym blatem dostępne są też okrągłe, które sprawdzą się w niewielkiej jadalni. Nie zapominaj, że każda osoba siedząca przy stole powinna mieć do dyspozycji prostokątne pole w rozmiarach około 40 cm szerokości na 60 cm długości krawędzi blatu. Na samym środku stołu należy zostawić pas o szerokości około 20 cm – tutaj znajdzie się miejsce na półmiski, serwetniki, butelkę wina czy wazon z kwiatami. Pamiętaj też o wysokości stołu – najbardziej odpowiednia wysokość to 75 cm.