Stół krążek

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

1 999,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Stół krążek, to wyjątkowo elegancki biały stół, rozkładany z toczonymi nogami. Blat o powierzchni 90 cm, posiada wkład, który pozwala na wydłużenie jego powierzchni o 50 cm. Blat stołu wykonany został z solidnej płyty MDF. Podstawa stołu utworzona została z drewna bukowego. Stół ten doda każdemu pomieszczeniu szyku oraz klasy. Białe wybarwienie stołu w połysku jest niezwykle uniwersalne i z pewnością będzie pasować do każdego wnętrza. Wysoka jakość wykonania z pewnością spełni Państwa oczekiwania, a stół zachwyci każdego. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

Stół to podstawowy element wyposażenia jadalni. W czasie zakupów powinniśmy kierować się przede wszystkim stylistyką tego wnętrza i liczbą członków rodziny. Oprócz stołów ze standardowym prostokątnym blatem dostępne są też okrągłe, które sprawdzą się w niewielkiej jadalni. Nie zapominaj, że każda osoba siedząca przy stole powinna mieć do dyspozycji prostokątne pole w rozmiarach około 40 cm szerokości na 60 cm długości krawędzi blatu. Na samym środku stołu należy zostawić pas o szerokości około 20 cm – tutaj znajdzie się miejsce na półmiski, serwetniki, butelkę wina czy wazon z kwiatami. Pamiętaj też o wysokości stołu – najbardziej odpowiednia wysokość to 75 cm.