Skóry ekologiczne

Kolekcja Bugatti prezentuje najbardziej zbliżony do klasycznego typ skórzanego odbicia. Materiał ten idealnie imituje prawdziwą skórę, dzięki czemu wygląda zachwycająco. Dodatkowo jest nieprzemakalny i łatwy w utrzymaniu. Usunięcie nawet problematycznych plan (wina, markerów, atramentu, soku z buraków), nie stanowi wyzwania i trudności. Wystarczy użyć miękkiej, bawełnianej ściereczki i łatwego w przygotowaniu, domowego roztworu (roztwór w przypadku trudniejszych plam).
Skóra ekologiczna Florencja jest jednym z nowszych, dostępnych na rynku. Skóra jest nieprzemakalna, co sprawia, że w niektórych zastosowaniach ma przewagę nad skórą naturalną, z drugiej strony zupełnie nie przepuszcza powietrza, co jest wadą. Najlepiej sprawdza się na nierównych powierzchniach (o nieregularnych kształtach) z uwagi na jej rozciągliwości. Florencja posiada również wysoką odporność na ścieranie. Nawet przy intensywnym użytkowaniu powierzchni, mają Państwo gwarancję niezmienności skóry.

 

Masz problem z wyborem skóry ekologicznej? Zastanawiasz się, jak dany kolor prezentuje się na żywo, czy pasuje do wystroju wnętrza?

Zadzwoń lub napisz maila i zamów bezpłatne próbki.

Przed złożeniem zamówienia możemy wysłać wybrane przez Państwa próbniki oferowanych przez nas tkanin, skór  ekologicznych czy skór naturalnych oraz wybarwień drewna. Prosimy o podanie w mailu:

– przybliżonej kolorystki próbek
– dokładnego adresu wysyłki
– dane osoby do której mamy wysłać
– numer telefonu