Zestaw Presto nr 1 + krzesła pikowane z kołatką

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

4 220,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Zestaw Presto to przykład mebli z duszą. Ten komplet wniesie do każdej przestrzeni ponadczasową klasykę. W skład zestawu wchodzi rozkładany stół oraz 6 krzeseł pikowanych z kołatką. Płyta fornirowana bukowa tworzy bazę blatu. Istnieje możliwość powiększania stołu o 50 cm, dzięki czemu pojawia się więcej miejsca dla niespodziewanych gości. Krzesła obito tkaniną Casablanca. W oparciu zastosowano pikowanie guzikami. Duża dbałość o wykończenie oraz wysoka jakość materiałów gwarantuje użytkowanie na długie lata. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.


Dopasowane do każdego wnętrza

Wydawać by się mogło, że rodzaj zagłówka nie ma dużego znaczenia, lecz nic bardziej mylnego. Bardzo ważny jest wybór kształtu wezgłowia, które, jak już wcześniej wspomniano, może być tapicerowane wedle naszego uznania. Ciekawym pomysłem, ostatnimi czasy bardzo chętnie wykorzystywanym, jest pikowanie, które nada meblowi charakterystyczny oraz nowoczesny charakter. Pamiętajmy jednak, że musimy wziąć pod uwagę również rozmiar wezgłowia. Jeśli zależy nam na tym, aby przykuwało wzrok, warto postawić na rozmiar zakrywający całą ścianę lub jej dużą część.