Ściana tapicerowana z paneli

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

299,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Podczas aranżacji mieszkania warto zwrócić uwage na ścianę tapicerowaną. Nie tylko względy estetyczne czy moda przemawiają za tym rozwiązaniem. Dzięki niemu możemy uzyskać lepszą izolację akustyczną w mieszkaniu. Do obicia użyto tkanin, które używane są również do tapicerowania mebli. Tkaniny te charakteryzują się dużą odpornością na ścieranie, łatwo utrzymać je w dobrym stanie. Ściana tapicerowana pomaga stworzyć harmonijną przestrzeń, w której będzie sylowym zakończeniem. Z całą pewnością ociepli wnętrze i sprawi, że stanie się przytulniejsze dla użytkowników. Zastosowanie takiego rozwiązania z całą pewnością posłuży na długie lata. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

Standardowa grubość paneli to ok. 7 cm, moduły są często fazowane na krawędziach w celu uzyskania zaokrąglonego kształtu na wszystkich krawędziach ściany tapicerowanej. Obicia ścian doskonale wygłuszają wnętrze oraz tworzą wrażenie przytulności i intymności. Panele ścienne na życzenie uzupełniamy w miejsca na gniazdka elektryczne, włączniki, kinkiety oraz specjalne zaczepy do powieszenia na ścianie. Panele tapicerowane wykonujemy z dowolnej tkaniny z naszej oferty lub przysłanej tkaninie od klienta.