Pufa Glamour pikowana

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

799,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Oferujemy Państwu orginalną pikowaną pufę z guzikami. Sprawdzi się ona idealnie jako jako ławeczka przed łóżko do sypialni czy też jako siedzisko do garderoby. Wykonana została z wysokiej jakości drewna bukowego. Obicie w różowym kolorze oraz profilowane nóżki z pewnością przykują uwagę i ożywią wnętrze. Ten z pozoru mało znaczący mebel skrywa w sobie duży, wnętrzarski potencjał, dzięki czemu jego dopasowanie do każdej aranżacji nie stanowi najmniejszego problemu. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

Nic zatem dziwnego, że wiele osób traktuje ławkę jak mebel idealny. Jej praktyczność i wyjątkowy design sprawia, że bez problemu jesteśmy w stanie dopasować ją do swoich potrzeb i wielu pomieszczeń. Można ją ustawić w sypialni, salonie lub przedpokoju, gdzie posłuży jako komfortowe miejsce do zdejmowania obuwia. Z jej pomocą szybko i efektownie zaaranżujemy każde wnętrze.