Pufa Glamour lakierowana

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

999,00 

Informacje dodatkowe

 

Styl i elegancja

Oferujemy Państwu elegancką, pikowaną guzikami tapicerskimi skrzynię. Wykonana została ręcznie, przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz z zastosowaniem nowoczesnego wzornictwa. Otwierana pufa sprawdzi się idealnie jako schowek na zabawki, książki, koce czy inne drobiazgi. Obicie zostało wykonane ze skóry ekologicznej Bugatti. Kufer ten może służyć jako schowek i siedzisko jednocześnie.

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

 

 

Dopasowane do każdego wnętrza

Nic zatem dziwnego, że wiele osób traktuje ławkę jak mebel idealny. Jej praktyczność i wyjątkowy design sprawia, że bez problemu jesteśmy w stanie dopasować ją do swoich potrzeb i wielu pomieszczeń. Można ją ustawić w sypialni, salonie lub przedpokoju, gdzie posłuży jako komfortowe miejsce do zdejmowania obuwia. Z jej pomocą szybko i efektownie zaaranżujemy każde wnętrze.