Pufa Glamour pikowana kryształkami z kołatką

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

1 499,00 

Informacje dodatkowe

Styl i elegancja

Prostokątna skrzynia, którą Państwu oferujemy dzięki swoim wymiarom sprawdzi się idealnie jako schowek na wiele drobiazgów. Obicie zostało wykonane ze skóry ekologicznej Bugatti. Zapewnia to nie tylko elegancki wygląd, ale także ułatwia czyszczenie oraz zwiększa odporność na wylanie się wody. Elegancka pufa nadaje się idealnie do nowocześnie urządzonego domu. Z pewnością urozmaici ona wnętrze i doda mu stylowego designu. Chromowane nóżki oraz zdobienie pinezkami i kołatką stanowi estetyczne wykończenie. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

Dopasowane do każdego wnętrza

Nic zatem dziwnego, że wiele osób traktuje ławkę jak mebel idealny. Jej praktyczność i wyjątkowy design sprawia, że bez problemu jesteśmy w stanie dopasować ją do swoich potrzeb i wielu pomieszczeń. Można ją ustawić w sypialni, salonie lub przedpokoju, gdzie posłuży jako komfortowe miejsce do zdejmowania obuwia. Z jej pomocą szybko i efektownie zaaranżujemy każde wnętrze.