Pufa Glamour lakierowana

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce.

999,00 

Informacje dodatkowe

 

Styl i elegancja

Ta klasyczna a przy tym niezwykle elegancka pufa utrzymana jest w nowoczesnej stylistyce, dzięki czemu sprawdzi się ona idealnie jako siedzisko, skrytka na drobiazgi czy podnóżek. Kuferek ten został wykonany bardzo starannie przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Jako zdobienie zastosowano pikowanie guzikami. Stylowy desing skrzyni nada charakteru każdemu wnętrzu. Z całą pewnością pufa ta znajdzie zastosowanie w sypialni, przedpokoju czy też salonie sprawiając , że pomieszczenie staną się bardziej eleganckie.

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

 

 

Dopasowane do każdego wnętrza

Nic zatem dziwnego, że wiele osób traktuje ławkę jak mebel idealny. Jej praktyczność i wyjątkowy design sprawia, że bez problemu jesteśmy w stanie dopasować ją do swoich potrzeb i wielu pomieszczeń. Można ją ustawić w sypialni, salonie lub przedpokoju, gdzie posłuży jako komfortowe miejsce do zdejmowania obuwia. Z jej pomocą szybko i efektownie zaaranżujemy każde wnętrze.