Zagłówek pikowany Chesterfield

Nowy produkt

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce tkanin i wybarwień drewna.

Cena:

399,00 zł

Arkusz danych

ProducentMeble Galleo
Materiał obiciaTkanina Prestige
Rodzaj oparciaPikowane guzikami
Kolor obiciaOdcienie brązu
CenaZa 1 metr kwadratowy
Grubość pianki6 cm
InneZaczepy do powieszenia na ścianie + 50 zł dopłaty

Więcej informacji

Styl i elegancja

Pikowany zagłówek został wykonany przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Wykonany ręcznie, z dbałością o każdy najmniejszy detal. Dodaje on wnętrzu indywidualnego charakteru oraz uroku. Zagłówek pikowany Chesterfield to jeden z najnowszych trendów wnętrzarskich. Będzie on idealnym uzupełnieniem w każdej sypialni. Zagłówek idealnie wkomponuje się w przestrzeń wnętrza, ożywi je. Pikowania dodają eleganckiego i ciekawego charakteru. 

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.


Dopasowane do każdego wnętrza

Standardowa grubość paneli to ok. 7 cm, moduły są często fazowane na krawędziach w celu uzyskania zaokrąglonego kształtu na wszystkich krawędziach ściany tapicerowanej. Obicia ścian doskonale wygłuszają wnętrze oraz tworzą wrażenie przytulności i intymności. Panele ścienne na życzenie uzupełniamy w miejsca na gniazdka elektryczne, włączniki, kinkiety oraz specjalne zaczepy do powieszenia na ścianie. Ściany pikowane wykonujemy z dowolnej tkaniny z naszej oferty lub przysłanej tkaninie od klienta.

Produkty Powiązane