Wnęka z paneli tapicerowanych i siedziskiem

Nowy produkt

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce tkanin i wybarwień drewna.

Cena:

2 499,00 zł

Arkusz danych

ProducentMeble Galleo
Materiał obiciaTkanina Prestige
Rodzaj oparciaGładkie
Kolor obiciaOdcienie szarości
Kolor wybarwieniaOrzech ciemny
FunkcjeZ pojemnikiem
Wysokość całkowita255 cm
Szerokość całkowita180 cm
InnePrzygotowane do samodzielnego montażu

Więcej informacji

Styl i elegancja

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów ścian pikowanych, paneli dlatego każdy z nas bez problemu dopasuje wybrany przez siebie model do swojego mieszkania. Możemy wybierać spośród modeli tradycyjnych, o prostym kształcie lub kulistych albo też oryginalnych, nawiązujących do stylu " glamour ". Ostatnimi czasy szczególną popularnością cieszą się panele, które są głęboko pikowane. Nasze meble, dzięki modnym i stylowym materiałom oraz bryłom nadają każdemu wnętrzu stylu i elegancji na najwyższym poziomie.

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.

.

Dopasowane do każdego wnętrza

Standardowa grubość paneli to ok. 7 cm, moduły są często fazowane na krawędziach w celu uzyskania zaokrąglonego kształtu na wszystkich krawędziach ściany tapicerowanej. Obicia ścian doskonale wygłuszają wnętrze oraz tworzą wrażenie przytulności i intymności. Panele ścienne na życzenie uzupełniamy w miejsca na gniazdka elektryczne, włączniki, kinkiety oraz specjalne zaczepy do powieszenia na ścianie. Panele tapicerowane wykonujemy z dowolnej tkaniny z naszej oferty lub przysłanej tkaninie od klienta.

Produkty Powiązane