Zestaw Nowoczesny nr 2 + krzesła tapicerowane

Nowy produkt

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i zamów bezpłatne próbki tkanin lub wybarwień drewna. Istnieje możliwość zamówienia mebli w dowolnej kolorystyce tkanin i wybarwień drewna.

Cena:

3 700,00 zł

Arkusz danych

ProducentMeble Galleo
Rodzaj nógProfilowane
Rodzaj drewnaDąb
Materiał obiciaTkanina Prestige
Rodzaj oparciaGładkie
Kolor obiciaOdcienie szarości
Kolor wybarwieniaDąb naturalny
FunkcjeRozkładany
Materiał blatuPłyta fornirowana dębowa
Wymiar mebla150 cm x 85 cm + 50 cm wkład
InneIstnieje możliwość wykonania na dowolny wymiar

Więcej informacji

Styl i elegancja

Jadalnia w stylu klasycznym jest elegancka, a zarazem przytulna. Aranżując to wnętrze, trzeba zachować umiar w kwestii akcesoriów. W centralnym punkcie pomieszczenia powinien stanąć stół o masywnej bryle wykonany z naturalnego forniru – jednego ze szlachetnych gatunków, czyli dębu lub buku. Zastanów się, czy tak duży mebel nie przytłoczy aranżacji. Koniecznie dobierz wygląd krzeseł do wyglądu stołu, a całość dostosuj do stylu, w jakim urządzono wnętrze.

Ważne informacje

Cena podana powyżej dotyczy modelu mebla prezentowanego na zdjęciu profilowym oraz o parametrach podanych w tabeli.

Cena mebla  ulega zmianie w zależności od doboru tkaniny lub innych dodatków: pinezek, kedry, kształtu nogi, kołatki, pikowanie kryształkami, malowanie na wysoki połysk itp.Dopasowane do każdego wnętrza

Stół to podstawowy element wyposażenia jadalni. W czasie zakupów powinniśmy kierować się przede wszystkim stylistyką tego wnętrza i liczbą członków rodziny. Oprócz stołów ze standardowym prostokątnym blatem dostępne są też okrągłe, które sprawdzą się w niewielkiej jadalni. Nie zapominaj, że każda osoba siedząca przy stole powinna mieć do dyspozycji prostokątne pole w rozmiarach około 40 cm szerokości na 60 cm długości krawędzi blatu. Na samym środku stołu należy zostawić pas o szerokości około 20 cm – tutaj znajdzie się miejsce na półmiski, serwetniki, butelkę wina czy wazon z kwiatami. Pamiętaj też o wysokości stołu – najbardziej odpowiednia wysokość to 75 cm.

Produkty Powiązane